ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА

3Тактична медицина – наймолодший розділ медицини. Перші публікації про неї з’явилися в 1996 році. Лікарі досліджували причини смерті при проведенні військових операцій і зосередили увагу саме на порятунку життя пораненого. На сьогодні курс тактичної медицини є обов’язковим при підготовці багатьох армій світу. До складу організації «Білі берети» входять медики і студенти, які на волонтерських засадах надавали медичну допомогу бійцям добровольчих загонів і Збройних сил України у зоні проведення АТО, а в тилу вони активно проводять заняття з усіма бажаючими. Подібні загони створюються по всій Україні.

Шостого березня в Переяслав-Хмельницькому ДПУ ім. Г. Сковороди (Київська область) відбулися навчання тактичної медицини, які провели тренери медичного загону спецпризначення «Білі берети». Організатори тренінгу ставили за мету: підготовку фахівців, які б володіли знаннями і навичками в областях надання Інструктор-Ольга-Раввапершої домедичної допомоги, організації надання медичної допомоги в надзвичайних, екстренних ситуаціях при введенні воєнного стану, стихійних лихах і при масових заходах; забезпечення управління в разі необхідності мобільними медичними пунктами, члени яких мають знання і навички управління та координації медичною службою на полі бою; забезпечення долікарської медичної допомоги під час масових заходів тощо.

Під час навчань студентів зібралося дуже багато, тому їх поділили на чотири підгрупи, які працювали в окремих аудиторіях, кожна зі своїм інструктором. Після кількох годин роботи зі студентами інструктори люб’язно ділилися враженнями про специфіку своєї діяльності.

!

Інструктор-Дмитро-Бондзик 4


Comments:

Leave a Comment