ПЕРЕГОНИ НА ЛІЖКАХ

Якщо ти вважаєш, що ліжко лише для сну – то ти ніколи не бачив «Перегони на ліжках»

100_5017Перегони на ліжках популярні в багатьох країнах світу, включаючи Великобританію, Австрію, США і Нову Зеландію. Вони не тільки відмінний привід привернути увагу студентів до активного і веселого відпочинку, а й хороший спосіб допомогти їх творчій самореалізації.

Суть змагань полягає у тому, що команди у складі п’яти чоловік мають оригінально прикрасити свої ліжка, до яких прироблені колеса, та пройшовши визначену дистанцію, дістатися фінішу першими. При цьому четверо учасників команди повинні штовхати ліжко, а п’ятий («кермовий») 100_5021сидіти на ньому зверху, створюючи баласт. Змагання проводяться по олімпійській системі на виліт по два ліжка в заїзді. Традиційно участь у змаганнях беруть 8 команд, по одній команді від кожного факультету та збірна гуртожитків.

«Перегони на ліжках» завдяки нашому університету стали популярними і в місті Бориспіль, де працівники соціально – гуманітарного відділу проводили їх на День міста. А також в місті Києві, на Хрещатику.

100_5006Активний відпочинок завжди сприяє загальному розвитку особистості студента, сприяє його самореалізації, тому «Перегони на ліжках» стали традиційними та збирають велику кількість глядачів.

!

!

!

!100_5025 100_5024

100_5013


Comments:

Leave a Comment