Допоможи

Хмельков Леонід родом з Київської обл. м. Переяслав-Хмельницький. У минулому студент нашого університету.
Служить в 1-ому батальоні в/ч В1740 (95-та Житомирська аеромобільна бригада). Осколкове поранення лівого тазостегнового суглобу. Згнила і повністю видалена сідниця.
Поранення отримав в Донецькому аеропорту. Леонід сирота, має бабусю. Після лікування за кордоном повернувся додому, але попереду довготривала і складна реабілітація. Не будь байдужим, ДОПОМОЖИ!!!

Гроші на лікування воїна можна переказувати на рахунок, відкритий у Приватбанку 5168 7420 1883 7355 на ім’я Кучеренко Галини Тихонівни (бабуся Леоніда Хмелькова).

____________________________________________________________________________________________________

Колишній студентці педагогічного факультету нашого університету Ірині Федоренко конче необхідна Твоя допомога!!!

Ирина Федоренко
Друзі! 3 тижні тому моїй мамі лікарі поставили діагноз РАК ШИЙКИ МАТКИ (ІІ-ІІІ ст). Вона пройшла обстеження (аналіз на ракові клітини, біопсія, цистоскопія, УЗІ, КТ з контрастуванням, колоноскопія). Вчора (23.07) була прооперована в КООД (Київський обласний онкодиспансер).
Я сама була прооперована 3,5 місяці тому.
Зрештою, на даний час, кошти у нас закінчились. Мамі, після отримання результату гістології, планується ще променева або хіміотерапія (в залежності від результату).
В звязку з цим прошу вашої допомоги! Буду дуже вдячна кожній перерахованій гривні та нерозповсюдження інформації на загал❤ ☀
Карта Приватбанку 4149 4978 1847 5545 Федоренко Ірина Олегівна

____________________________________________________________________________________________________


Comments:

Leave a Comment