Про нас

Соціально-гуманітарний відділ – це колектив однодумців, що складається не лише з досвідчених фахівців, а й із завзятих студентів та випускників, що перебувають у постійному творчому пошуку. Це поєднання досвіду і молодечого запалу спонукає загал до постійного реактивного руху. Позааудиторна робота є найбільш динамічною ланкою навчально-виховного процесу, що максимально швидко реагує на студентські потреби. Різноманітні напрямки роботи дають змогу до гармонійного розвитку особистості.

Не будемо вантажити Тебе, любий друже, термінами та помпезними реченнями… Зараз саме час відірватись від стільця та шукати себе у бурхливому світі. Відточити та удосконалити вміння та навички, знайти практичне застосування власного хобі, отримати можливість до активного спілкування з цікавими людьми та з користю для себе та оточуючих. Стати лідером студентства і лишитись лідером по життю.

Ми не обіцяємо тобі надможливостей – рентгенівський зір чи здатність до левітації, але харч для розуму, що задовольнить навіть найвибагливіших гурманів, залюбки забезпечимо.

Хоч проблем у нас чимало
зараз ці а завтра ті,
Та студентські наші роки –
самі кращі у житті.

01 мірош

02 іваха

03 грозний

04 ден

05 молоткін

06 рудік

07 стеценко

08 порфірос

09 горбач

10 козачук

11 крикун

12 лотоцький

13 коцур

14 захарченко

15 бездольна

16 чернецька