STUDPRICE

З метою  підвищення соціального статусу, поліпшення комфорту та фінансового становища студентів в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди запроваджено соціальну програму «STUD PRICE». Проект став можливим за підтримки небайдужих підприємців міста, сприяння  ректора  університету, Центру молодіжних ініціатив та Соціально-гуманітарного відділу.

Основою даної програми є надання можливості студентам нашого університету придбання товарів та послуг зі знижками у магазинах та закладах обслуговування, які підтримують соціальну програму «STUD PRICE». Знижки коливаються в межах від 3% до 20%. Точний розмір знижки на конкретний товар можна дізнатися в продавця. Програма знижок діє лише за наявності студентського квитка.

Для студентів у вільному доступі інформація про відсотки та місця де надаються «студентські бонуси» за адресою: http://vk.com/studprice.

За детальнішою інформацією звертайтесь в соціально-гуманітарний відділ університету (вул. Сухомлинського, 30, корпус 2, ауд. 209).

02 ПРАЙС ОДЯГ   02 ПРАЙС МЕД

02 ПРАЙС ТРАНС   02 ПРАЙС ПОБУТОВА

02 ПРАЙС ПОДАРУНКИ   02 ПРАЙС СПОРТ


Comments:

Leave a Comment