POWER

Новітні технології назавжди увійшли у наше життя і, навіть, захопили нашу свідомість. Студентські роки – це час пошуку себе, прагнення до нових відкрить та можливість перетворити своє хобі у можливість підзаробити грошенят на нехитрі студентські потреби J.

Клуб навчання роботи із сучасним звуковим, світловим, мультимедійним обладнанням та ПО «POWER» створений наприкінці 2013 року на технічній базі актової зали та конференц-зали імені В.О. Сухомлинського. Початковим завданням було навчання звукорежисерів команд КВН та студентського театру для підвищення рівня самодостатності й мобільності. Та зростання рівня вимог до використання ТО під час практик у ЛОТ та школах підвищили рівень зацікавленості студентів у вивченні новітніх технічних засобів та програмного забезпечення виховної діяльності. Зважаючи на це було значно розширено напрями підготовки. Цикл навчань охоплює практичне стажування за такими напрямами: звукорежисура (апаратна частина, основи звукорежисури, програмне забезпечення), світлорежисура (апаратна частина, програмне забезпечення, сценографія), мультимедійне забезпечення, технічне обслуговування, програмне забезпечення позааудиторної роботи. Навчання проводять фахівці соціально-гуманітарного відділу Юрій Гродзяк, Тарас Лотоцький, Віталій Крикун. Студенти можуть обрати цікавий для себе напрям чи скомпонувати декілька. Такі навчання значно спрощують роботу з технічного забезпечення культурно-масових та навчально-презентаційних заходів під час навчальних практик.

А, якщо коротко, то чувачки і чувіхи є реальна можливість навчитись DJїти, крутити дроти, лабати гучне музло, шарити в різних високотехнологічних дівайсах, спілкуватись у колі друзів та, можливо, мати трохи кеша на кешенці. :mrgreen: 

iuA24zNwU-g

 


Comments:

Leave a Comment