КІНОКЛУБ

Guardians-of-the-Galaxy-afisha3Любий друже, студентські роки то не лише пари, модулі, бали, сесія, а ще й нові знайомства, спілкування та час для прудких та несподіваних відкриттів. Кіноклуб – це бадьора можливість задовольнити треби у відпочинку та спілкуванні. Зацінити нові вітчизняні та зарубіжні кіношні новинки, переглянути класичні фільми, яскраві мульти на великому екрані. Після сеансу можна потеревенити про враження від переглянутого і просто знайти однодумців. Можна дивитись фільми і на смартфоні, але враження від великого екрану та повного глядацького soCFJDBiSNYзалу це точно не замінить. Потужним розрядом, що змушує реагувати навіть найзаскорузліші куточки свідомості є зустрічі з режисерами, сценаристами та акторами українського кіно. Можливість потрапити за лаштунки кіноіндустрії вражає навіть непорушних скептиків. Тож не варто шпортатись у шухляді 11власного его, шукаючи потрібний ключ до свого Я, відкрий себе світові і світ для себе, завітайте на сеанс… Спілкуйтесь, знайомтесь, закохуйтесь, розслабляйтесь. Долучайся до кіноклубу.

Кінофільм – аудіовізуальний твір кінематографії, що складається з епізодів, поєднаних між собою творчим задумом і зображувальними засобами, та який є результатом спільної діяльності його авторів, виконавців і виробників.  У технологічному плані фільм являє собою сукупність рухомих mark_wahlberg_ted_2-2880x1800 (1)зображень (монтажних кадрів), пов’язаних єдиним сюжетом. Але якщо не вдаватися в подробиці створення фільму – можна просто сказати, що кінострічка – це прямий шлях до подорожі людської уяви, відкриття для себе нових горизонтів та розширення кругозору. Ну і звичайно не можна оминути увагою, що фільми здатні подарувати всім нам естетичне задоволення та гармонійність.

Ninja-TurtlesСаме з такою метою, подарувати студентам можливість зануритися в світ кінематографу, слідкувати за новинками сучасного кіно та цікаво і корисно провести час, створено «Кіноклуб».

«Кіноклуб» – це зустрічі щосереди за переглядом кіно. Кращі фільми сучасності демонструються на великому екрані. Зручні місця для перегляду і, звичайно ж, весела компанія – це те що чекає вас під час перегляду кінострічок.

Бери друзів, попкорн і приходь.


Comments:

Leave a Comment