NatuRmortuM

«До кучи ляпісь – оце буде живопись»

IMG_9295 IMG_9288 IMG_9289 IMG_9290

IMG_9256Що поєднує рок та живопис? Де можна почути рок, класику, folk рок та джаз в єдиному звучанні? Якщо Ви ще не знаєте відповідь на це питання – значить Ви ще не обізнані з творчістю гурту «Naturmortum».

Рок – гурт «Naturmortum» розпочав свою творчу діяльність у 2012 році. В цьому гурті об’єдналися однодумці, які не лише вправно володіють музичними інструментами, а і можуть створити справжні шедеври пензлями. Саме тому їхня творчість так зацікавила молодь. Тому й не дивно, що на своєму першому концерті в стінах актового залу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ ім.. Григорія Сковороди» вони зібрали багато молоді, яку об’єднала любов до справжнього якісного року.

Після такого успішного старту кар’єра «Naturmortum» швидко пішла вгору. Їхні виступи звучали на таких рок-фестивалях, як: «Route 66» м. Київ, «Портер» м. Київ, «City – паб» м. Київ, «Тарасова гора – 2013» м. Переяслав-Хмельницький, «Rok – Булава – 2014» м. Переяслав – Хмельницький.

Звичайно ж хлопці з «Naturmortum» не оминають увагою наш ВУЗ. На нашій сцені частенько звучать рокові перлини, які радують душу і вуха поціновувачів вічно живого rock-n-roll. Тож слідкуйте за новинами. Зовсім скоро ми знову запалимо цей світ.


Comments:

Leave a Comment