Телевізійна студія “Універс-ТВ”

Телебачення в наш час – невід’ємна частина для отримання інформації. Анонси до майбутніх заходів, цікаве та смішне відео, яке ми знімаємо на території студентського містечка, і не тільки, завжди можна переглянути на нашому каналі на youtube, та в соціальних мережах. Наш канал має понад 10 тисяч переглядів за останні 2 місяці. Багато корисної та важливої інформації можуть знайти для себе студенти і викладачі нашого навчального закладу. Новини, актуальні теми для обговорення, відповіді на запитання ви також матимете можливість отримати на каналі соціально-гуманітарного відділу. Долучитись до цього проекту, знімати та заливати свої відеоролики можна звернувшись в наш відділ. Де після перегляду та перевірки відео контенту фахівцями ви отримаєте поради, як покращити свої навички у зйомках та роботі ведучого чи журналіста. А, можливо, ви вже спеціаліст у цій справі – то чекаємо на вас вже зараз!

Студія запрошує усіх, хто хоче навчитись орієнтуватись у складному, але захоплюючому світі створення власних фільмів і програм.

Від аматорського рівня домашнього відео – до уміння працювати у сучасних програмах нелінійного монтажу, знання сучасних стандартів цифрового відео, створення дисків, відео-презентацій.

Як правильно виставити камеру, побудувати кадр, зняти і обробити відео – Вас навчать у нашій студії.

Техніка не замінить творчу людину – техніка допоможе творчій особистості заявити про себе голосніше і яскравіше.

Начіться працювати з відеоредакторами у нашій студії!!!

Окрім того студія займається відеоархівацією найважливіших подій в житті нашого університету, створенням власних програм.

Долучайтесь до творчого процесу!!!