ПОРАДИ ПЕРШОКУРСНИКАМ. ПРО ІНШЕ

• Стипендія закінчиться дуже швидко, та все ж працювати на першому курсі не бажано. Відрахованих на першому курсі не поновлюють, тому доведеться вступати у виш знову, пройшовши сім кіл пекла ЗНО.
  • Підпишіться на різного роду ПХ ДПУшні пабліки, так ви будете першими дізнаватись новини. В Університеті майже щодня відбуваються різні івенти, так буде легше бути у курсі подій.
  • Ви швидко опануєте, як правильно писати хештеги.
  • У перші дні хлопці матимуть додатковий клопіт із воєнним комісаріатом у зв’язку із зміною місця проживання.
  • Ви самі можете створювати об’єднання за інтересами чи пропонувати їх створення студентській раді, соціально-гуманітарному відділу чи у деканаті.
  • Студентський квиток будуть виробляти довго. Це гарантія знижки у багатьох місцях, адже крім знижок на державному рівні діє ще програма СТУДПРАЙС.
  • Найдешевше купувати продукти в АТБ та ЕКО, але є сенс завітати на недільний базар.
  • З питаннями та пропозиціями можете завітати у аудиторію 209 або http://socgum.phdpu.edu.ua/

Пораді від Вічних Студентів

Не зважаючи на проблеми та перипетії перших днів, усе буде кльово