ПОРАДИ ПЕРШОКУРСНИКАМ. ПРО ГУРТОЖИТКИ

• Гуртожиток – це центр виру студентського життя, але при поселенні може бути шок. Це через зміну звичної для Тебе обстановки. Жити в гуртожитку можна і треба.
• На перший погляд може здатись, що проживання у гуртожитку це складна і невдячна річ, але вже за декілька днів атмосфера студентського життя змінить враження на краще.
• Навіть незначні штрихи (фіранки на кухні, штори у кімнаті, декілька постерів) додадуть кімнаті затишку.
• Якщо вас поселили із першокурсниками — треба знайти холодильник. Приклейте оголошення по гуртожитках та у соціальних мережах університету та міста. Також є оголошення про Б/К техніку на OLX.
• Якщо кожен візьме із собою дві каструлі — у кімнаті буде вісім каструль. Те ж саме і з іншими речами. Не варто захаращувати кімнату зайвим.
• Є безліч людей, яким конспекти вже не потрібні. Вони з радістю їх віддадуть. Усі завдання вже десь є, тому краще зайвий раз запитати.
• Тарганів може і не бути (санітарна обробка проводиться регулярно спеціальними службами), але краще потравити. Проведіть генеральне прибирання та домовтесь зі співмешканцями про план поліпшення побутових умов.
• Гуртожитки Університету відчинені з 6:00 до 00:00. У святкові дні тривалість роботи продовжується. Раджу не випробовувати терпіння охорони та коменданта після посвяти у першокурсники.
• Матраци, подушки та білизну отримайте у кастеляна.
• Одного дня до кімнати може прийти перевірка (інколи таке трапляється досить часто). Тримайте все в чистоті. Це стосується і кухні, і кімнати, і санвузлів, і коридору і БАЛКОНУ. Не будьте поросятами.
• Біля вахти є охорона, а вхід до гуртожитків здійснюється за перепустками. Готуйте перепустки до пред’явлення заздалегідь. З часом охоронець Тебе запам’ятає і все буде простіше.
• Якщо у тебе поганий настрій (чи «героїчний» після якоїсь вечірки) не варто псувати його оточуючим.
• Серіали та ігри погублять ваше студентське життя. Виходьте на стадіон, знайомтесь з новими друзями. Не марнуйте студентські роки даремно.

Поради від Вічних Студентів