КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ ПРОЕКТІВ “ГУРТОЖИТОК МОЄЇ МРІЇ”

АФІША

Соціально-гуманітарний відділ спільно з керівництвом університету оголошує про початок Конкурсу студентських проектів «Гуртожиток моєї мрії», головним призом якого буде 4000 гривень на реалізацію цілей поставлених в проекті – переможці.

Головна мета конкурсу:
-   заохочення навиків планування реальних проектів та бізнес моделювання;
- поліпшення житлово-побутових умов проживання та організації дозвілля студентської молоді;
-   адресна підтримка найбільш перспективних інноваційних проектів.

Що чекає переможця?

Переможець матиме змогу втілити в життя проект представлений на конкурсі, за рахунок фінансування з боку організаторів. Навики здобуті при проходженні в усіх етапах конкурсу безсумнівно будуть неабияким досвідом, а можливо й стартом для подальших конкурсів стартапів.

Навіщо створений цей Конкурс?

Даний конкурс дає змогу максимально розкрити потенціал студентів та дати їм можливість самостійно вирішувати житлово-побутові проблеми студентського містечка.

Чому саме ти маєш спробувати себе?

Студенти завжди були рушійною силою. Можливо саме ТЕПЕР НАСТАВ той ЧАС, коли кожен має реальну можливість змінити щось на краще!

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНКУРС

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ

ДОДАТОК 1. ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ (ПОДАТИ ДО 5 КВІТНЯ)

ДОДАТОК 2. СТАТУТ ПРОЕКТУ (ПОДАТИ ДО 5 КВІТНЯ)