Університет святкував Міжнародний жіночий день піснями та танцями (+ ФОТОАЛЬБОМ)

4Третього березня в університеті вітали представниць слабкої статі з Міжнародним жіночим днем. Цього дня у виші панувала святкова атмосфера, а на чарівну стать чекав подарунок – вручення весняних котиків. Ще одним чудовим подарунком для жіночого колективу став святковий концерт «Жінка – одвічна загадка природи», який організував соціально-гуманітарний відділ спільно зі студентами університету. Перед початком концерту з вітальним словом до прекрасної половини людства звернувся перший проректор Валерій Хомич. Він наголосив, що в усі часи жінки були і залишаються символом щастя, миру та злагоди у сім’ї й суспільстві. Жінок завжди називали берегинями домашнього вогнища, духовності, традицій та історичної пам’яті. Світ існує завдяки жінкам, вони дарують життя, виховують дітей, беруть на свої тендітні плечі безліч турбот. Також він побажав жінкам міцного здоров’я, злагоди, щасливої та прихильної долі.

1Приємною несподіванкою став виступ малечі із дитячого садочка №7 та танцювального колективу із дитячого садочка «Берізка», які подарували глядачам запальний циганський танець. Глядачі щедро нагороджували юних акторів гучними оплесками. Зачарували присутніх своїм співом Алла Ромаскевич, Євгеній Сімороз, Віктор Вадим, Юлія Нестеренко, Азубіке Чіджоке, Вікторія Сабов, а хореографічні студії «Бат» та «Вольтаж» виконали кілька запальних танців. Окрасою свята став виступ переможців Всеукраїнського конкурсу «Зимові візерунки» тріо «Діапазон» у складі Юлії Канбарової, Юлії Жупини та Марини Івашку. Слід зауважити, що керує колективом талановита співачка Ніна Козачук .

3Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише хороші люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм.

Ольга Науменко,

фахівець редакційно-видавничого відділу

ФОТОАЛЬБОМ “Хлопці НаПАРИли святковий настрій”