Переяслав-Хмельницький університет імені Григорія Сковороди здобув перемогу на спеціалізованій виставці «ЗНО-2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

325-27 лютого 2016 року відбулася значна подія для освітянської спільноти – ІІ Міжнародна професійна спеціалізована виставка «ЗНО–2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном». Масштабний захід проходив за підтримки та активної участі Міністерства освіти і науки України, Мінкультури України, Національної академії педагогічних наук України,  КМДА та ін.

На виставці було представлено навчальні заклади  з різних регіонів країни, наукові та методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освіти засобами навчання. Було презентовано інноваційні досягнення вітчизняної освіти та освітні послуги національних навчальних закладів. У ході виставки освітяни з різних регіонів мали змогу поспілкуватися, обмінятися власним досвідом у реалізації освітніх проектів своїх навчальних закладів.

У виставці взяв участь і Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди. Представники вишу у презентації продемонстрували здобутки університету. Абітурієнти переконалися у високій якості викладання сучасних програм, професіоналізм викладачів, ознайомилися з досягненнями і перевагами освітнього закладу, отримали вичерпну інформацію щодо вступу для абітурієнтів.

За результатами виставки Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди здобув диплом Лауреата Гран-прі у номінації «За незламно тверду та непохитну відданість національній педагогічній освіті».

Проведення подібних виставок є вкрай важливим і актуальним заходом, що дає можливість навчальним закладам презентувати свої здобутки та досягнення.

Інформація редакційно-видавничого відділу університету