Тріо «Діапазон» отримало Гран-Прі на фестивалі «Зимові візерунки»

3Із 19 по 22 лютого в гірськолижному курорті «Сонячна долина», що в селі Бояни Чернігівської області, проходив Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зимові візерунки». Це дивовижне свято творчості, яке дає можливість юним музикантам розкрити нові грані свого таланту та дізнатися секрети майстерності у знаменитих педагогів. На конкурсі «Зимові візерунки» цього року було представлено безліч номінацій: вокал (народна, естрадна, академічна пісні); хореографія (народні, класичні, сучасні, естрадні та вуличні танці; джаз-балет, танець живота та ін.); інструментальний жанр (фортепіано, духові та струнні інструменти, оркестри, ансамблі); оригінальний жанр (циркові та спортивні програми); театр мод; театр (лялькові, драматичні, музичні та ін. спектаклі); художнє мистецтво – живопис у будь-якій техніці, графіка (малюнок, гравюра, літографія, плакат); декоративно-прикладна творчість; художня фотографія; художнє читання (гумористичні, драматичні твори, авторське читання); дизайнери одягу або аксесуарів.

У цьогорічному  конкурсі пощастило взяти участь вокальному ансамблю «Діапазон» у складі1 наших студентів: Юлії Канбарової, Юлії Жупини та Марини Івашку під керівництвом викладача вокальної студії університету, що діє у рамках позааудиторної роботи зі студентами Ніни Козачук.

На конкурсі «Зимові візерунки» у номінації «Вокал» брало участь більше 100 представників із різних регіонів України. Тому конкурс був досить складним і напруженим. Оцінювало талановитих вокалістів і танцюристів суворе журі, до складу якого увійшли: фіналіст 2 сезону «Х-фактору» Роман Веремейчик, фіналіст 1 сезону телевізійного шоу «Танцюють всі» Вадим Лященко, директор фестивалю «Зимові візерунки» Віта Сафінська та директор студії звукозапису міста Києва Денис Мусаєв.

Для представниць нашого вишу цьогорічні «Зимові візерунки» ознаменувалися яскравими перемогами. У номінації «Естрадний спів» перші місця дісталися Юлії Канбаровій, у виконанні якої прозвучала пісня “I guess I loved you” та Юлії Жупині, яка виконувала пісню «Зоряна». Марина Івашку зайняла 2 місце за пісню «Місяць». А нагорода Гран-Прі дісталася тріо «Діапазон». До речі, за всю історію конкурсу вокальні ансамблі не отримували Гран-Прі. Гурт «Діапазон» став першим. Після конкурсу дівчата гурту отримали багато пропозицій участі в інших Міжнародних конкурсах.

Вітаємо наших юних зірочок із такою чудовою перемогою і бажаємо натхнення, удачі та тільки перемог як у житті, так і в музиці!

Поїздка на конкурс наших вокалістів відбулася за ініціативи й підтримки ректора вишу, професора Віктора Коцура та мецената, засновника і директора приватного підприємства «Соснова» Юрія Павлушка. До речі, Юрій Павлушко завжди бере активну участь у вирі студентського життя. Завдяки давній співпраці з нашим університетом він допомагає в реалізації численних молодіжних проектів, зокрема екологічних акцій, концертних і волонтерських програм, історичного форуму «Тарасова ніч», «День Козацтва» та інших заходів, які  відбуваються у виші. Активно вболіває за університетські команди КВК. Завдяки Юрію Івановичу збірна команда університету «Любіма команда наших мам» бере участь в іграх численних Всеукраїнських ліг з КВК. Також Юрій Павлушко гостинно запрошує студентів до с. Соснова, де спілкуючись з ними,  радо ділиться своїм життєвим досвідом.

Ольга Науменко,

фахівець редакційно-видавничого відділу