Робота. Потрібен комендант

work

У ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» потрібна особа на посаду «КОМЕНДАНТ ГУРТОЖИТКУ №1». Серед вимог до кандидата на заміщення вакантної посади: досвід роботи зі студентським колективом, відсутність судимостей, порядність, виконавська дисципліна, бажання працювати у дружньому колективі та розвиватись.
Студентський актив гуртожитку прийме активну участь у обговоренні кандидатури на заміщення посади коменданта гуртожитку №1. Остаточне рішення буде прийняте за умови погодження зі студентами.
Відповідно до обов’язків комендант гуртожитку:
• Забезпечує створення необхідних умов для життя, навчання та відпочинку студентів.
• Систематично проводить інструктаж обслуговуючого персоналу і студентів стосовно дотримання “Правил внутрішнього розпорядку гуртожитку”.
• Організовує поселення студентів в кімнатах з дотриманням санітарних норм у відповідності з наказом ректора університету при наявності ордера.
• Забезпечує мешканців гуртожитку необхідними комунально-побутовими умовами, меблями, постільною білизною.
• Керує роботою обслуговуючого персоналу гуртожитку, контролює виконання ними своїх посадових обов’язків.
• Забезпечує бережливе використання мешканцями гуртожитку приміщень, меблів, обладнання; слідкує за дотриманням чистоти та санітарної гігієни.
• Здійснює контроль за справністю та правильною експлуатацією системи водопостачання, електричних та газових приладів, електропроводки, за суворим дотриманням правил техніки безпеки, протипожежного захисту.
• Вживає заходів по усуненню виявлених несправностей.
• Дбає про своєчасну заміну обладнання, меблів та іншого інвентаря гуртожитку, яке вже вийшло з ужитку.
• Слідкує за економним використанням електроенергії, газу, води і теплової енергії.
• Забезпечує поточний ремонт меблів, обладнання, приміщень.
• Своєчасно робить заявки на необхідне майно, його ремонт, заміну тощо. Веде облік виконаних робіт.
• Веде облік майна гуртожитку, має необхідну документацію (положення, графіки, відомості, акти, описи, накладні і т.п.).
• Забезпечує систематичне прибирання території навколо гуртожитку. Слідкує за станом клумб.
Звертатись у відділ кадрів університету, аудиторія 224. Телефон для довідок: (04567) 5-66-65